GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


and who am i, that's a secret i'll never tell.^^
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Novica; Leighton Meester v zapeljivih pozah

Go down 
AvtorSporočilo
barcelontina.
administrator!
administrator!
barcelontina.


Posti : 1725
Rojstni dan : 15/03/1998
Join date : 18/09/2009
Starost : 26
Država/mesto : barcelona : DD

Novica; Leighton Meester v zapeljivih pozah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novica; Leighton Meester v zapeljivih pozah   Novica; Leighton Meester v zapeljivih pozah EmptyTor Nov 24, 2009 11:53 am

Novica; Leighton Meester v zapeljivih pozah Gossip

Leighton Meester in pop ikona Cyndi Lauper sta v sredo podelili ‘2009 MTV Woodie Award’ v Roseland Ballroomu v New Yorku.

23-letna opravljivka je odprla ovojnico in naznanila dobitnike nagrade – Kings Of Leon, ki so odnesli domov top nagrado. Čeprav skupina, ki jo sestavljajo bratje, ni bila prisotna, so bili gotovo počaščeni!

Ostali nominiranci za nagrado ‘Woodie of the Year’ so bili: Asher Roth, Drake, MGMT in Silversun Pickups.

Leighton Meester pa lahko opazimo tudi na naslovnici decembrske izdaje revije ‘GQ’, kjer je lepotička pozirala v zelo zapeljivih pozah. Fotografije zapeljivke te čakajo v galeriji.

Igralka in pevka pa je v reviji delila tudi nekaj misli o ‘Opravljivki’: “Fantje so nekako tako: ‘Moja punca jo gleda, zato tudi jaz gledam.’ Vendar jo včasih gledajo zaradi sebe. Nekdo je prišel do mene in mi rekel: ‘Sem policist in vsem sem povedal, da sem ob ponedeljkih zvečer zaseden – vendar, po resnici povedano, gledam ‘Opravljivko’.’”

Prepovedano kopiranje.!!
Vir: TočnoTo Tenns
Nazaj na vrh Go down
 
Novica; Leighton Meester v zapeljivih pozah
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Leighton Meester v zapeljivih pozah
» Novica; Leighton vse bolj kot pevka
» Obleci se kot Leighton Meester
» Leighton Meester v božičnem duhu
» Leighton Meester: Vroča in divja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
GOSSIP GIRL SLOVENIA :: a r h i v.n o v i c ;-
Pojdi na: