GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


and who am i, that's a secret i'll never tell.^^
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Novica ; Počutim se močno in ženstveno

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
barcelontina.
administrator!
administrator!
barcelontina.


Posti : 1725
Rojstni dan : 15/03/1998
Join date : 18/09/2009
Starost : 26
Država/mesto : barcelona : DD

Novica ; Počutim se močno in ženstveno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novica ; Počutim se močno in ženstveno   Novica ; Počutim se močno in ženstveno EmptyPet Nov 13, 2009 7:33 am


Novica ; Počutim se močno in ženstveno Novicaggs3

Blake Lively se v zapeljivi pozi in še bolj vroči modni opravi očarljivo nasmiha na decembrski naslovnici revije ‘Marie Claire’. Ekskluzivno predstavljamo nekaj izsekov intervjuja z ‘Opravljivko’ Blake:

Ena od stvari, ki te zaznamujejo, je tudi tvoja zmožnost, da se postaviš v situacije, ki so veliko bolj dramatične, kot jih lahko izkusiš sama v svojem življenju: “Kot karakter sem divja oseba, ki obožuje zabave in ‘pohajaško’ življenje – vendar jaz nisem taka. Mislim, da vse izhaja iz otroštva, še ko sem bila mlajša. Vedno sem opazovala moje sorodnike in poslušala njihove zgodbe o njihovih življenjih in to mi je nedvomno v pomoč kot igralki.”

Ali dojemaš sebe kot južnjakinjo, čeprav si odraščala v Los Angelesu? “Odraščala sem v L.A., bila sem edina v družini, ki je bila tam rojena. Imam trdno povezavo z južno družino, zato vedno, ko povem ljudem, da sem iz Los Angelesa, pravijo: ‘Ja, vendar to se ne šteje’. Verjetno to pravijo zaradi južnjaških vrednot, s katerimi sem bila vzgojena in prehrambenih navad, ki jih imam – bolj kot je vse sladko, sirnato in pečeno, boljše je.”

Način, kako se oblačiš, je zelo drzen. Sedaj izgledaš zelo samozavestna sama s seboj. “Sedaj, ko živim v New Yorku, se počutim močnejša in bolj ženstvena kot kdaj koli prej. V srednji šoli sem bila nekako tako: ‘Kakšno moč pravzaprav imam – imam blond lase, veš?’ Sedaj, ko veliko delam, vidim pomen moči in spoštovanja. In v ‘Opravljivki’ sem se naučila veliko pomembnega o modi. Obleke so osebni izraz in moj stil se vedno spreminja, prav tako kot se spreminjam sama: odraščam, zorim in se razvijam. Grem skozi različne stvari v življenju in skupaj s tem izberem tisto obleko, ki odraža mojo spremembo.”

Novico prepovedano kopirati !
Vir: TočnoTO Tenns
Nazaj na vrh Go down
barcelontina.
administrator!
administrator!
barcelontina.


Posti : 1725
Rojstni dan : 15/03/1998
Join date : 18/09/2009
Starost : 26
Država/mesto : barcelona : DD

Novica ; Počutim se močno in ženstveno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica ; Počutim se močno in ženstveno   Novica ; Počutim se močno in ženstveno EmptySob Nov 14, 2009 4:12 am

Naslovnica revije. <3 Like
Pa prelep intervju. xD
Nazaj na vrh Go down
Piia*
g o
g o
Piia*


Posti : 356
Rojstni dan : 14/10/1996
Join date : 30/09/2009
Starost : 28
Država/mesto : Maribor ;33

Novica ; Počutim se močno in ženstveno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica ; Počutim se močno in ženstveno   Novica ; Počutim se močno in ženstveno EmptySob Nov 14, 2009 9:19 am

ii Blake <33...Doberr intervjuu
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Novica ; Počutim se močno in ženstveno Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novica ; Počutim se močno in ženstveno   Novica ; Počutim se močno in ženstveno Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Novica ; Počutim se močno in ženstveno
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Novica ; Striptiz Eda Westwicka
» Novica ; Navdušena nad Benom Affleckom ^^
» Novica; Leighton vse bolj kot pevka
» Novica; Vanessa in zelo poseben božič
» Novica ; Penn Badgley o ljubezni in delu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
GOSSIP GIRL SLOVENIA :: a r h i v.n o v i c ;-
Pojdi na: