GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


and who am i, that's a secret i'll never tell.^^
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Blake Lively: Moj fant je vedno čeden

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
♥Leighton Meester♥
novinar!
novinar!
♥Leighton Meester♥


Posti : 323
Rojstni dan : 27/02/1996
Join date : 01/10/2009
Starost : 28
Država/mesto : Los Angeles<333

Blake Lively: Moj fant je vedno čeden Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Blake Lively: Moj fant je vedno čeden   Blake Lively: Moj fant je vedno čeden EmptyPet Okt 23, 2009 12:04 pm

Blake Lively: Moj fant je vedno čeden Blake-lively-penn-badgley-angel-ball-2009
Simpatičen par, Blake Lively in Penn Badgley, sta se pred dnevi udeležila ‘Gabrielle’s Angel’ fundacije na ‘2009 Angel Ballu’ v New Yorku.

Novinarji ‘JustJareda’ so bili še posebno zadovoljni, saj so intervjuvali ‘Opravljivi’ par. Penn je bil v intervjuju redkobeseden, saj je odstranil svoj modrostni zob in tako ni mogel veliko govoriti, besedo je prepustil čudoviti Blake. Zvezdnica se je razgovorila o tem, da nosi nakit in dodatke raznih oblikovalcev, kot so Victoria Beckham, Lorraine Schwartz in Christian Louboutin. Blake si je vzela čas za kratek intervju, potem pa sta s Pennom odhitela na plesišče in se prepustila zvokom pesmi ‘Distant Lover’.

Novinar: “Odpeljal sem te proč od Penna, ko si ga negovala potem, ko je odstranil svoj modrostni zob…”

Blake: “Je močen mož – kar dobro mu gre (smeh).”

N: Ti je bila všeč naslovnica ‘Men’s Health’, na kateri je bil Penn?”

Blake: “Vedno izgleda zelo čeden. Vedno!”

N: “Kaj ti pomeni ‘Gabrielle’s Angel’ fundacija?”

Blake: “Raziskave na področju raka so zelo pomembne. Moj dedek je imel raka. Prav tako sem si zelo blizu z oblikovalko nakita Lorraine Schwartz in to pomeni biti blizu njenim osebnim razlogom. Zato sem želela biti tu in jo podpirati. Zelo sem navdušena!”

Na omenjeni prireditvi so v namen raziskovanju raka zbrali 4 milijone dolarjev. Med dražbo sta Blake in Penn pomagala zaključiti dražbo oranžne torbice ‘Hermes Birkin’, ki je bila 5 let na čakalni listi. Prodana je bila za presenetljivih 60000 dolarjev. Pohvalno!


Prepovedano kopiranje.!!
Vir: TočnoTo Tenns


Nazadnje urejal/a ♥Leighton Meester♥ Čet Dec 17, 2009 10:00 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Piia*
g o
g o
Piia*


Posti : 356
Rojstni dan : 14/10/1996
Join date : 30/09/2009
Starost : 28
Država/mesto : Maribor ;33

Blake Lively: Moj fant je vedno čeden Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blake Lively: Moj fant je vedno čeden   Blake Lively: Moj fant je vedno čeden EmptyPon Okt 26, 2009 10:53 am

Hehe...Vedno je čeden ja haha ...
Pa Blake tut <333
Nazaj na vrh Go down
 
Blake Lively: Moj fant je vedno čeden
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Obleci se kot Blake Lively
» Blake Lively zanika zaroko
» Blake Lively: Na snemanje z varnostnikom
» Blake Lively in Chace Crawford sta pozirala
» Blake Lively navdušena nad Benom Affleckom

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
GOSSIP GIRL SLOVENIA :: a r h i v.n o v i c ;-
Pojdi na: