GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


and who am i, that's a secret i'll never tell.^^
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
♥Leighton Meester♥
novinar!
novinar!
♥Leighton Meester♥


Posti : 323
Rojstni dan : 27/02/1996
Join date : 01/10/2009
Starost : 28
Država/mesto : Los Angeles<333

Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’   Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ EmptyTor Okt 20, 2009 11:28 am

Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Hilary-duff-penn-badgley-pucker-up


Hilary Duff in Tyra Banks sta odkrito spregovorili o svojih novih vlogah v nanizanki ‘Opravljivka’. Obe sta v tej nanizanki nastopili kot gostji.

Spodaj si lahko ogledaš tudi intervjuja Hilary in Tyre.

Tyra je z nami delila tudi svoje občutke. »Veliko mojih prizorov je nastalo v sodelovanju z Blake Lively. Ona je tako kul in normalna! Sceno smo posneli v gledališču Ziegfeld, kjer se pojavim na filmski premieri. Ime moje vloge je Ursula. Naša zelena soba na snemanju je bila ena sama, edina velika soba. Moje mnenje je, da je Blake zvezda tega šova in zares nisem pričakovala, da bi bila pripravljena sedeti v sobi za goste in vse ostalo. Toda bila je tam, jedla grško hrano, se družila z vsemi tam prisotnimi, se igrala s psom in ležala na kavču. To se me je resnično dotaknilo, ona je pravo dekle. Sicer pa sem to tudi že vedela, saj to ni bilo prvič, da sem srečala Blake. Toda videti jo v njenem okolju, obkoljeno z delom, ki ga obožuje, je prav posebno doživetje.«

V torek pa so v Tribecu v New York Cityju ujeli tudi malo bolj intimen trenutek iz snemanja novega dela ‘Opravljivke‘. In sicer sta ta prizor zaigrala Hilary Duff in Penn Badgley.

Kaj si je Penn mislil o poljubljanju s Hilary? »To je tako neromantična izkušnja. Ne samo, da si oblegan s strani celotne ekipe, temveč tudi s strani paparacev.«

Ne obremenjuj se, Penn. Za metuljčke v trebuhu imaš vsekakor še čas!






Prepovedano kopiranje.!!
Vir: TočnoTo Tenns


Nazadnje urejal/a ♥Leighton Meester♥ Čet Dec 17, 2009 9:58 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
barcelontina.
administrator!
administrator!
barcelontina.


Posti : 1725
Rojstni dan : 15/03/1998
Join date : 18/09/2009
Starost : 26
Država/mesto : barcelona : DD

Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’   Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ EmptyTor Okt 20, 2009 12:08 pm

lol Z Tyro se strinjam gledena Blake.Amm iaz bi jo tut vidla,Tyra me povabiš? lol
amm..Vrjamem Penn neromantično,zatebe je romantično samo z Blake., lol
Nazaj na vrh Go down
Piia*
g o
g o
Piia*


Posti : 356
Rojstni dan : 14/10/1996
Join date : 30/09/2009
Starost : 28
Država/mesto : Maribor ;33

Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’   Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ EmptyTor Okt 20, 2009 12:09 pm

Blake & Tyra & Hilary so zakoon Like ...Use so tkoo Preproste, <333
Full sm happy, da špilata Hilary & Tyra u GG...Kr sta men osebno Supeeer Like ...Blake pa je tko al tko NAJ
Nazaj na vrh Go down
barcelontina.
administrator!
administrator!
barcelontina.


Posti : 1725
Rojstni dan : 15/03/1998
Join date : 18/09/2009
Starost : 26
Država/mesto : barcelona : DD

Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’   Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ EmptyTor Okt 20, 2009 12:16 pm

Piia* je napisal/a:
Blake & Tyra & Hilary so zakoon Like ...Use so tkoo Preproste, <333
Full sm happy, da špilata Hilary & Tyra u GG...Kr sta men osebno Supeeer Like ...Blake pa je tko al tko NAJ
upps.pozabbla napisat,Meni sta tut cool Tyra & Duffy samo boga Duffy ko bo mogla shujšat za 8kg pa se je komaj rešla anirexije.booga.Seii zdei je čiist cool pa prelepo se oblačii. kiss
Nazaj na vrh Go down
Piia*
g o
g o
Piia*


Posti : 356
Rojstni dan : 14/10/1996
Join date : 30/09/2009
Starost : 28
Država/mesto : Maribor ;33

Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’   Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ EmptyTor Okt 20, 2009 2:14 pm

Tinčeeq je napisal/a:
Piia* je napisal/a:
Blake & Tyra & Hilary so zakoon Like ...Use so tkoo Preproste, <333
Full sm happy, da špilata Hilary & Tyra u GG...Kr sta men osebno Supeeer Like ...Blake pa je tko al tko NAJ
upps.pozabbla napisat,Meni sta tut cool Tyra & Duffy samo boga Duffy ko bo mogla shujšat za 8kg pa se je komaj rešla anirexije.booga.Seii zdei je čiist cool pa prelepo se oblačii. kiss

Aja...?! Nism vedla...Pa sej ma čist normalno postavo <33
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’   Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’ Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Hilary in Tyra v ‘Opravljivki’
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ‘Trojček’ vendarle v ‘Opravljivki’!
» Tyra Banks v Gossip Girl
» Ljubezenski trojček in Lady GaGa v ‘Opravljivki’!
» Hilary opravila z ‘Opravljivko’

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
GOSSIP GIRL SLOVENIA :: a r h i v.n o v i c ;-
Pojdi na: