GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
GOSSIP GIRL SLOVENIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


and who am i, that's a secret i'll never tell.^^
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
♥anii
g
g



Posti : 15
Rojstni dan : 26/09/1989
Join date : 06/10/2009
Starost : 35

Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller)   Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) EmptyČet Okt 15, 2009 2:09 pm

Redna cena: 15,90 €
Popust: 16,00 %
Prihranek: 2,54 €

Spletna cena: 13,36 €
clearpixel
V ceno je vključen DDV 8,50 % 1,05 € (osnova 12,31 €)

Knjiga je na zalogi



clearpixel
Dodaj v košarico
clearpixel
Tiskanje strani

Opis knjige

“Čas je za izpolnjevanje prijavnic za kolidž ... Prijava na najelitnejše univerze na Vzhodni obali je edina izbira in totalna sramota je, če te ne sprejmejo nanje ...”

V Opravljivki smo spoznali mlade prebivalce Upper East Sida, ki niso najprijaznejši in najsrečnejši ljudje na svetu, vendar poskušajo to nadomestiti s svojo zunanjo podobo, z izbranim okusom in vpadljivim vedenjem. V drugi knjigi, Saj veste, da me obožujete, se pritisk bližajočega se konca srednje šole na dijake vse bolj stopnjuje. Svet ljubosumja, prevar in nepričakovanih dejanj vse bolj gnete glavne junake in iz njih izvablja presenetljive odločitve.

Temnolasa Blair se pripravlja na praznovanje svojega sedemnajstega rojstnega dneva, načrt zanj ima že izdelan. Najbolj si želi ljubezni svojega fanta Nata, s katerim hodita tri leta. Čeprav postaja vse težavnejši in Blair povzroča vedno več preglavic in skrbi, se odloči, da mu bo na rojstni dan podarila svoje devištvo. Konec koncev nihče noče iti na kolidž še nedolžen. A ker je preveč zaposlena sama s sabo, z razgovorom na Yalu in pripravami na materino poroko, ne opazi, da ji stvari vse bolj uhajajo iz rok.

Knjižni junaki Serena, Blair, Nate, Dan, Chuck in ostali so oživeli tudi v zelo popularni TV nadaljevanki Gossip Girl.
Nazaj na vrh Go down
barcelontina.
administrator!
administrator!
barcelontina.


Posti : 1725
Rojstni dan : 15/03/1998
Join date : 18/09/2009
Starost : 26
Država/mesto : barcelona : DD

Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller)   Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) EmptyPet Okt 16, 2009 7:51 am

Vauu..seii se dobi tut u knjigarnahh,.? ha?
Nazaj na vrh Go down
♥Leighton Meester♥
novinar!
novinar!
♥Leighton Meester♥


Posti : 323
Rojstni dan : 27/02/1996
Join date : 01/10/2009
Starost : 28
Država/mesto : Los Angeles<333

Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller)   Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) EmptyNed Okt 18, 2009 4:15 am

DA BAR DA BI JO MELA
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller)   Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller) Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Saj veste, da Opravljivka - Saj veste, da me obožujete (Bestseller)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» VROČE: Bo Lady GaGa ‘Opravljivka’?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
GOSSIP GIRL SLOVENIA :: a r h i v.n o v i c ;-
Pojdi na: